Skener na knihy ElarScan

Rôzne modely pre profesionálne potreby

“Všetko v jednom planetárnom zariadení ElarScan” je unikátny nízko-investičný skener pre digitalizáciu vašich potrieb. Či už ide o výrobu digitálnych kópií, digitalizáciu archívnych zbierok alebo ako samoobslužný kiosk pre študentov a ostaných užívateľov — Rýchly a priateľský ElarScan A2 je váš plnohodnotný profesionálny partner! Show more

Choose your own ElarScan

ElarScan A2/C2 basic

Rychlý, profesionální, univerzální a cenově

ElarScan A2/C2 basic
ElarScan A2-400WU

Samoobslužné skenování pro každého!

ElarScan A2-400WU
ElarScan A2/C2 KS

Sklopné ploché sklo – poloautomatické

ElarScan A2/C2 KS
ElarScan A2/C2 RA

Automaticky pojíždějící vyměnitelná skla

ElarScan A2/C2 RA
ElarScan A2/C2-x50 KS

Hluboká automatická kolébka a poloautomatické skleněné sklo

ElarScan A2/C2-x50 KS
ElarScan A1/C1

Nadměrná velikost do formátu A1

ElarScan A1/C1
Proč ElarScan?

Směrem nahoru: vždy vidíte originál přímo při skenování nyní již nemusíte obrátit a otočit každou stránku, kterou chcete naskenovat na rozdíl od skenerů nebo multifunkční zařízení

Univerzální pro všechny malé formáty až do nadměrných formátů A2 + od novin, plakátů, map atd. až po knihy a vázané materiály s malým úhlem otevření a samostatné dokumenty

Flexibilní kolébka a integrovaná automatická korekce obrazu tvaru V umožňuje digitalizovat knihy/ svazky, které musí být otevřeny až 120 ° nebo dokonce 90 ° C

Funkce makromodulu: Chcete-li dosáhnout optimálního optického zoomu „pomocí jednoho prstu“ pro menší formát nebo předmět při skenování, pomocí tlačítka na předním panelu skeneru, které držíte na několik sekund.

Rychlé a produktivní: kvalitní skenování trvá jen vteřinu! Pro pohodlné ovládání je doba skenování včetně přesného automatického autofokusu mnohem kratší než doba potřebná k otočení stránky nebo změně objektu.

Živý náhled je vždy na obrazovce s funkcí selektivního dávkového skenování. Pomocí FreeFrame si nyní můžete v živém náhledu vybrat jednu nebo několik obrazových oblastí, které jsou okamžitě zachyceny do jednotlivých souborů. Už není nutná žádná předběžná kontrola.

Všestranný , bohatý integrovaný software připravený k použití : stačí se zapojit a zahájit skenování

Vestavěný integrovaný počítač s profesionálním softwarem ELAR ScanImage, který poskytuje ovládání skeneru, nabízí výkonnou škálu filtrů a dávkových projektů.

Bohaté funkce po skenování, včetně vylepšení obrázků, oprav, formátů vícenásobného výstupu - například prohledávatelné vícestránkové soubory PDF s textovou vrstvou OCRed pro 51 podporovaných jazyků atd.

Made by scan professionals!

Scan experience built into ElarScans is the key to your success!
For 30 years ELAR made thousands of projects, annually from 30 to 100 million pages scanned. The total number of scanned pages is about 1.000.000.000 - this is a stack several hundred kilometers high - the height of the Earth's orbiting satellites.

Select your industry and see the video on key ElarScan functions and applications!

Thank you, we will contact you soon!

Request callback

* required field

Feedback

* required field
×
whats news